ÖVRIGT / Mattor / Ghom 4696005
nr 469 6005
Ghom
Tidigt 1900-tal, 212x305, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, even partly heavier wear
Utrop:
25.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 28 maj 2007
28/5 13:25:58
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5